
Вуличний датчик руху для освітлення 180 градусів IP44 CORONA Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 088-001-0002
359,10 ₴
Показати оптові ціниВуличний датчик руху для освітлення 180 градусів IP44 CORONA Horoz
Вуличний датчик руху 180 градусів CORONA Horoz призначений для встановлення на стіну, в приміщеннях та на вулиці під навісом, для включення освітлення, при виявленні руху, та відключення через заданий проміжок часу.
Ефективна висота установки приладу знаходиться в діапазоні від 1,5 до 3,5 метрів.
Виріб поєднує в собі два сенсори: - Датчик світла (сутінкове реле) і інфрачервоний (ІЧ) датчик руху. За допомогою регулятора виставляється бажаний рівень яскравості вуличного світла, і при настанні сутінків контроль за включенням освітлювальним приладом перебирає сенсор руху. Діапазон дії датчика руху становить 180 градусів у радіусі 8 метрів по вертикалі та 140 градусів по горизонталі. При попаданні об'єкта, що рухається, в радіус дії спрацьовує вмикач і подається напруга на світильник. За допомогою другого регулятора встановлюється час затримки вимикання світла від 5 ± 3 секунд до 8 ± 2 хвилин.
У даній моделі передбачено регулювання нахилу сенсора у трьох площинах.
Особливістю даної моделі датчика руху є наявність третього регулятора, який відповідає за чутливість інфрачервоного сенсора. За допомогою цієї установки можна відрегулювати датчик таким чином, щоб він не реагував на рух тварин.
Особливості Вуличний датчик руху для освітлення 180 градусів IP44 CORONA Horoz
![]() |
Максимальна робоча відстань – 8 метрів |
![]() |
Регулювання сутінкового реле Регулювання затримки відключення Регулювання чутливості |
![]() |
У даній моделі передбачено регулювання нахилу сенсора у трьох площинах. |
![]() |
115mm*140mm*60mm |

Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —такто та перекладаємо на картку |
![]() |
Гарантія від виробника. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Як замовити Вуличний датчик руху для освітлення 180 градусів IP44 CORONA Horoz?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
Категорія датчики руху https://duck.od.ua/oborudovanie/ehlektrotovary/datchiki-dvizheniya/
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 115 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Способи установки | Настінний |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Загальна довжина | 650 |
| Максимальний діаметр реза | 40 |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | True |
- Ціна: 359,10 ₴











