Настінний датчик руху 180 градусів LINEA Horoz
Настінний датчик руху 180 градусів LINEA Horoz встановлюється на стіну або кріпиться до стелі в приміщеннях та на вулиці під навісом. Призначений для включення світла при виявленні руху і відключення через заданий проміжок часу.
Висота установки датчика, що рекомендується, становить 1,8 - 2,5 метрів.
Прилад поєднує в собі два датчики: - сутінкове реле та інфрачервоний (ІЧ) датчик руху.
Регулятор дозволяє встановити бажаний рівень яскравості вуличного світла, при якій спрацьовуватиме датчик руху.
Кут огляду датчика руху складає 180 градусів у радіусі 8 метрів по вертикалі та 140 градусів по горизонталі. При попаданні об'єкта, що рухається, в радіус дії спрацьовує вмикач і подається напруга на світильник.
За допомогою другого регулятора встановлюється час затримки вимикання світла від 5 ± 3 секунд до 8 ± 2 хвилин.
У даній моделі передбачено регулювання нахилу датчика, лише в одній площині. Пожертвувавши додатковими регулюваннями нахилу, вийшла модель датчика в компактному та витонченому виконанні.
Настінний датчик руху на 180 градусів застосовується для включення освітлення під'їзду, коридору, туалету, у ванній кімнаті, сходових клітках, підземних паркінгах та в охоронних системах.
Особливості Настінний датчик руху 180 градусів LINEA Horoz
![]() |
Максимальна робоча відстань – 8 метрів |
![]() |
Регулювання сутінкового реле Регулювання затримки відключення Регулювання чутливості |
![]() |
У даній моделі передбачено регулювання нахилу датчика, лише в одній площин |
![]() |
95мм*85мм*70мм |

Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —такто та перекладаємо на картку |
![]() |
Гарантія від виробника. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Як замовити Настінний датчик руху 180 градусів LINEA Horoz?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
Категорія датчики руху https://duck.od.ua/oborudovanie/ehlektrotovary/datchiki-dvizheniya/
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Horoz |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 95 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Способи установки | Настінний |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут огляду | 180 град. |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Загальна довжина | 650 |
| Максимальний діаметр реза | 40 |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | True |
- Ціна: 359,10 ₴










