
Датчик руху вбудований в стелю 360 градусів CORSA Horoz
Датчик руху 360 градусів CORSA Horoz, що вбудовується в стелю в приміщеннях, призначений для включення світла, при виявленні руху, і відключення через заданий проміжок часу.
Ефективна висота установки приладу знаходиться в діапазоні від 2,2 до 4 метрів.
Виріб поєднує в собі два сенсори: датчик світла (присмеркове реле) та інфрачервоний датчик руху. За допомогою регулятора виставляється бажаний рівень яскравості вуличного світла, і при настанні сутінків контроль за включенням освітлення перебирає датчик руху. Діапазон дії сенсора руху складає 360 градусів у радіусі 6 метрів. При попаданні об'єкта, що рухається, в радіус дії спрацьовує вмикач і подається напруга на світильник. За допомогою другого регулятора встановлюється час затримки вимкнення світла від 10 секунд до 7 хвилин.
Датчик руху, що вбудовується в стелю 360 градусів, застосовується для включення світла в адміністративних приміщеннях, коридорах, туалеті, у ванній кімнаті, на сходах і в охоронних системах.
Особливості Датчик руху вбудований в стелю 360 градусів CORSA Horoz
![]() |
Максимальна робоча відстань – 6 метрів |
![]() |
Регулювання сутінкового реле Регулювання затримки відключення Регулювання чутливості |
![]() |
Вбудовується в стелю в приміщеннях |
![]() |
75,6мм*76мм |

Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —такто та перекладаємо на картку |
![]() |
Гарантія від виробника. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Як замовити Датчик руху вбудований в стелю 360 градусів CORSA Horoz?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
Категорія датчики руху https://duck.od.ua/oborudovanie/ehlektrotovary/datchiki-dvizheniya/
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Horoz |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 76 мм |
| Потужність | 1200 Вт |
| Способи установки | Настінний |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Загальна довжина | 650 |
| Максимальний діаметр реза | 40 |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | True |
- Ціна: 359,10 ₴








