Датчик руху 360 градусів стельовий FOCUS Horoz
Інфрачервоний датчик руху 360 градусів FOCUS Horoz призначений для установки на стелю в приміщеннях для включення світла, при виявленні руху, і відключення через заданий проміжок часу.
Ефективна висота установки приладу знаходиться в діапазоні від 2,2 до 4 метрів.
Прилад поєднує в собі два датчики: - Датчик світла (сутінкове реле) і інфрачервоний датчик руху. За допомогою регулятора виставляється бажаний рівень яскравості вуличного світла, і при настанні сутінків контроль за включенням освітлювальним приладом бере на себе датчик руху. Діапазон дії датчика руху становить 360 градусів у радіусі 8 метрів. При попаданні об'єкта, що рухається, в радіус дії спрацьовує вмикач і подається напруга на світильник. За допомогою другого регулятора встановлюється час затримки вимикання світла від 5±3 секунд до 10±2 хвилин.
Стельовий датчики руху застосовується для включення світла в коридорах, туалеті, у ванній кімнаті, на сходах, у під'їзді, підземних паркінгах та в охоронних системах.
Датчик руху 360 градусів стельовий FOCUS Horoz
![]() |
Максимальна робоча відстань – 8 метрів |
![]() |
Регулювання сутінкового реле Регулювання затримки відключення Регулювання чутливості |
![]() |
Призначений для установки на стелю |
![]() |
115mm*55mm |

Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —такто та перекладаємо на картку |
![]() |
Гарантія від виробника. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Як замовити Датчик руху 360 градусів стельовий FOCUS Horoz?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
Категорія датчики руху https://duck.od.ua/oborudovanie/ehlektrotovary/datchiki-dvizheniya/
| Основні | |
|---|---|
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Horoz |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 115 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Способи установки | Настінний |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Мінімальна затримка контролю | 5 сек |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Загальна довжина | 650 |
| Максимальний діаметр реза | 40 |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Нове |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | True |
- Ціна: 359,10 ₴








