влевовправо

Пила ручна садова Bradas 31 см
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KT-V1401
495 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ручна садова Bradas 31 см
Серпоподібна ручна пилка з лезом 310 мм з лазерним заточуванням. Ріжуче полотно виготовлене з японської інструментальної сталі SK5 із захисним покриттям.
Пила має вигнуту форму "хвіст лисиці", що дозволяє працювати однією рукою, з легкістю спилюючи тонкі та грубі гілки, навіть розташовані вгорі. Ця форма пили найпопулярніша серед садівників.
Зуби пили розташовані у трьох площинах, забезпечуючи точний та рівний зріз та запобігаючи застряванню пили у деревині.
Рукоятка ергономічної форми виготовлена з дерева. Пила зручно лежить у руці і не вислизає.
Довжина леза: 31 см
Загальна довжина: 47,5 см.
Особливості садової пили
![]() |
- лезо 310мм |
![]() |
- високоякісний клинок із загартованої сталі SK5 |
![]() |
- Зуби пили профільовані в трьох площинах |
![]() |
- вигнуте лезо дозволяє швидко і легко зрізати товсті або тонкі гілки |

Переваги нашого пропонування
![]() |
Дотримуємося доступної цінової політики, встановлюючи низькі ціни. |
![]() |
Пропонуємо цікаву систему знижок. |
![]() |
Приймаємо оплату будь-яким зручним способом —такто та перекладаємо на картку |
![]() |
Гарантія від виробника. |
![]() |
Забезпечуємо швидку доставку поштою всією Україною. |
![]() |
Зручний спосіб оформлення замовлення — телефоном або на сайті. |
Як замовити Пила ручна садова Bradas 31 см?
Заявка на сайті або за телефоном
Консультація менеджера
Оплата товара
Доставка товару
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина полотна | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа приміщення | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 495 ₴






