влевовправо

Смарт-світильник Feron EOS AL5100 60W
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5906
3 285 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник Feron EOS AL5100 60 W
Плафон із домішками, що емітують ефект "зіркового неба".
Керування з дистанційного пульта:
- колірною температурою 3000 к, - 6500к,
- регулюванням яскравості освітлення (5 ступенів).
— таймером. Час вимкнення через 30 або 60 хвилин
|
Загальні характеристики |
|
|
Тип світильника |
Накладний |
|
Матеріал корпусу |
полікарбонат/ Метал |
|
Матеріал розсіювача |
Пластик РС |
|
Колір корпусу |
Білий |
|
Драйвер |
Вбудований |
|
Напруга |
230V |
|
Потужність |
60W |
|
Світловий потік |
300-4900Lm з можливістю регулювання |
|
Колірна температура |
3000-6500K |
|
Розмір |
500*85mm |
|
Ступінь захисту |
IP20 |
Гарантія 24 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик, Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Діаметр | 500 мм |
- Ціна: 3 285 ₴





