Прожектор світлодіодний 20 Вт 6400 К
Тонкий, матричний світлодіодний прожектор призначений для освітлення вулиць, парків, фасадів, прибудинкових територій, складських і виробничих приміщень.
Може встановлюватися як у приміщенні, так і на вулиці під просто неба.
Світлодіодні прожектори, завдяки своїй економності та довговічності первородніми первознювали з побуту прожектори з галогеновими лампами та починають витісняти високопотужні прожектори з металогалогеновими, ртутними та ртутно-вольфрамовими лампами.
ЛЕД прожектора широко застосовуються в архітектурному освітленні, освітленні автомагістралей, прибудинкових територій, підсвітці рекламних конструкцій і виставкових стін.
Мають високий ступінь зносостійкості. Стійкі до перепадів температур, вологості та вібрацій.
Світлодіодний прожектор може комспектуватися датчиком руху, що істотно скорочує витрати на оплату електроенергії та ресурсу роботи прожектора.
Прожектори світлодіодні, LED
![]() |
![]() |
||
ПЕРЕВАГИ СВІТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРА ASLAN-100:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температур).
- швидкий і зручний монтаж.
У нас, в інтернет-магазині Ви можете підібрати та купити світлодіодний прожектор від 10 Вт до 200 Вт.
Наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати світлодіодний прожектор із найвідповіднішими параметрами.
Здійснюємо відправлення Новою поштою без передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Напруга | 220 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 30.5 см |
| Ширина | 12.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
- Ціна: 305,55 ₴





