Потужна світлодіодна лампа Е27 20W 4200/6400K TORCH-20 Horoz
- застосовується в якості основного освітлення в ангарах, цехах і складських та виробничих приміщеннях.
Циліндрична форма надає широкий кут розсіювання світла навколо себе і становить 205 градусів. Це дозволяє досягти рівномірного освітлення всього приміщення - стін, підлоги і стелі.
При споживаної потужності 20вт. лампа випромінює світловий потік 1500лм. В асортименті доступні варіанти потужних ламп з нейтральним кольором світіння - 4200к. і холодного світіння - 6400к.
Потужна світлодіодна лампа з стандартним цоколем під Е27 адаптована до широкого діапазону вхідної напруги і здатна стабільно функціонувати при 175-265 V. Завдяки цьому, може застосовуватися на об'єктах з нестабільною напругою. Такий діапазон допустимої напруги благотворно позначається на тривалості служби.
Потужні світлодіодні лампи Е27 20W Horoz реалізується з гарантією офіційного імпортера торгової марки терміном 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Потужність | 20 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Кут свічення | 205 град. |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Високопотужна світлодіодна лампа |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для ЖКГ, Для концертних залів, Для освітлення парковок, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Колірна температура | 4200к |
| Колір світіння | 4200-6400 |
| Висота, мм | 154 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 154,35 ₴



