
Світильник садово-парковий стовпчик 80 см. E27 хром LAD ⁇ N-4 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 075-002-0004
1 971 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник садово-парковий "столбик 80см." LADİN-4 HL 203 Horoz
Світильник виготовлений у стилі "модерн", з патроном, під лампочку з цоколем Е27
Садово-парковий світильник стійкий до проникнення пилу та води та може встановлюватися на вулиці просто неба.
Призначений для освітлення майданчиків кафе, барів і ресторанів, альтанок, алей, присадибних ділянок.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 1 971 ₴


