Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антивандальний парковий світильник Garden Light Еліт CS 300
Садово-парковий світильник із листової сталі 2-3 мм, з патроном Е27 під світлодіодну лампу стандарту А60 10 Вт.
Матеріал — Сталь 2-3мм
Колір — Чорний (під час замовлення від 10 шт. — будь-який колір під замовлення)
Габарити (Д x Ш x В) — 100х100х300 мм
Будь-яка форма оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 990 ₴



