влевовправо

Шланг для поливання SPRINT 5/8" 30 м, WFS5/830
- В наявності 19 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WFS5/830
959,40 ₴/бухта
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для полива SPRINT належить до класу стандартних поливальних шлангів BRADAS.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар — чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не схильний до інтенсивного наростання водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування — хрестове обплетення поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий ПВХ-шар, перешкоджає стиранню шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар — чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не схильний до інтенсивного наростання водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування — хрестове обплетення поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий ПВХ-шар, перешкоджає стиранню шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 5/8" (16 мм)
Бухта: 30 м
Вага бухти: 3,30 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Произведено в EEC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 30 м |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 30 м |
| Внутрішній діаметр | 5/8" (16 мм) |
- Ціна: 959,40 ₴/бухта



