влевовправо

Поливальний шланг Армований Bradas Польща SUNFLEX 3/4" 20м, WMS3/420
- В наявності 200 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WMS3/420
927 ₴/бухта
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для поливання SUNFLEX 3/4" 20м, WMS3/420
SUNFLEX - тришаровий армійний шланг для поливання і зрошення.Поливковий шланг SUNFLEX за рік бере пальму вище, як найбільш популярний серед споживачів поливковий шланг. Його привабливий колір і співвідношення ціни/касовість не можуть залишитися непоміченими.
Шланг для полива SUNFLEX входить до групи стандартних шлангів і складається з трьох шарів:
Перший чорний шар із ПВХ усохає внутрішню поверхню шланга і захищає від інтенсивного наростання водоростей, а також ультрафіолетового випромінювання.
Другим структурним шаром є армування хрестоподібною опліткою синтетичними нитками.
Третій поверхневий шар - є обличчям шланга SUNFLEX. Виготовлений з високоякісного м'якого ПВХ, має яскравий жовтий колір і захищає шланг від зовнішніх механічних дій.
Характерики:
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 3/4" (19 мм)
Бухта: 20 м
Вага бухти: 3,20 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Произведено в EEC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Жовтий |
| Армований шланг | Так |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 20 м |
| Внутрішній діаметр | 3/4" (19 мм) |
- Ціна: 927 ₴/бухта




