влевовправо

Поливальний шланг Bradas Польща Gold Line 5/8" 20 м, WGL5/820
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: WGL5/820
877,50 ₴/бухта
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг тришаровий армований. Виготовлений із м'якого ПВХ підвищеної щільності та міцності.
Перший внутрішній шар виготовлений із ПВХ чорного кольору. Стійкий до впливу UV випромінювання й інтенсивного наростання водоростей на внутрішніх стінках шланга.
Другий шар — армування хрестовим обплетенням із синтетичного волокна.
Третій зовнішній шар виготовлений із м'якого ПВХ жовтогарячого кольору з трьома чорними смужками. Захищає шланг від стирання.
Завдяки яскравому колірному рішенню шланг GOLD LINE не залишиться непоміченим. Він популярний серед споживачів, які бажають придбати шланг, що поєднує в собі високу якість і оригінальність.
Робочий тиск: 8 Bar
Робоча температура: -10°С...+50°С
Не містить кадмію.
Країна-виробник: EEC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 5/8" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 20 м |
| Внутрішній діаметр | 5/8" (16 мм) |
- Ціна: 877,50 ₴/бухта



