влевовправо
Распродажа

Лампа червона для м'яса Осрам Натура Osram Natura L 30W/76 G13 Т8 900 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NATURA L30W/76 G13
420 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа для м'яса
Лампи Натура використовуються для надання м'ясним виробам натурального, насиченого кольору. Спектор світла 76 дає рожевий колір. Довжина лампи 0,9 м. Потужність 30 Вт. Цоколь G13. | Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G13 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 4 шт. |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Рожевий |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
- Ціна: 420 ₴





