
Насос SunSun CTP-10000 високопродуктивний ставковий насос із низькою споживаною потужністю, є одним із найефективніших насосів на ринку ставкового обладнання.
Якщо порівняти споживання енергії насосів серії CTP із продуктивністю й енергоспоживанням насосів конкурентів, то ми бачимо, що важливим завданням під час розроблення цього насоса була економія електроенергії за збереження продуктивності.
Ці насоси мають досить широкий спектр застосування і використовуються безперервно, а отже, кожен ватів, який можна зберегти, важливий і позитивно впливає на ваш бюджет.
Насос виготовлений із висококласного пластику, має зручну ручку, яка полегшує транспортування та монтаж/демонтаж насоса. Також для полегшення сервісного обслуговування корпус насоса зроблений так, що розібрати його можна без додаткових інструментів.
Забірний отвір насоса прикритий захисним кожухом, який перешкоджає потраплянню в насос великого сміття.
Насос може використовуватися у двох режимах — заглибному та не заглибному (для цього досить зняти захисний кожух і накрутити спеціальні фітинги для шланга забору води).
Під час вибору ставкового насоса треба враховувати, що ідеальний цикл циркуляції залежить від різних чинників: популяції риб, водних рослин, сонячних променів і бажаної чистоти води.
Наступні дані можуть розглядатися як рекомендації:
Пруди з рибою:
- 1 цикл за 3 години (для ставків із невеликою кількістю риби)
- 2 цикли за 1 годину (для ставків із рослинами та з великою кількістю риби)
У водоймі без риби великого руху води не потрібно — один цикл водооббирання на день досить, щоб наситити киснем воду з ставка та зберегти рух води.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Продуктивність: | 10000 л/год |
| Споживана потужність: | 80 Вт |
| Підйом води: | 6 м |
| Штуцер для під'єднання шланга: | 25/32/38/50 мм |
| Габарити: | 21х14х16 см |
| Маса: | 3,7 кг |
| Довжина кабелю: | 5 м |
| Напруга: | 220 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 10000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 10000 л/год |
| Висота підйому води | 6 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Тип встановлення | Під водою |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 4 325 ₴






