влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Инсектицидное IKN4 фонарь лампа с мощностью 6,5 Ватт изготовлена из металла и высокого негорючего пластика ABS. Эффективно борется со всеми летающими насекомыми: комарами, мухами. Лампа производит свет, который привлекает летающих насекомых. Насекомые умирают током после прикосновения к сетке под высоким напряжением.
Лампа приспособлена для внутреннего использования.
Благодаря использованию современных технологий, борьба с вредными насекомыми возможна без использования химических веществ.
Конструкція виконана з металу високої якості вогнестійкого ABS пластику, що забезпечує високу стійкість і безпеку.
Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах через отвинчивающийся лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Споживана потужність | 6.5 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 12 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 420 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Тип харчування | 220-240 V, 50 Гц |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Ресурс лампи | 26000 |
- Ціна: 776,25 ₴




