
Вуличний знищувач комах Noveen IKN-22 IPX4
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 489
2 700 ₴
Показати оптові ціниІнсектицидний світильник IKN22 IPX4 Professional потужністю 20 Вт і класом водостійкості IPX4. Ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мухами, мошками та метеликами. Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Клас водонепроникності IPX4 дає змогу лампі працювати на вулиці, навіть під дощем.
Завдяки використанню сучасних технологій із лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виготовлена з металу та високої якості вогнестійкого ABS пластику — забезпечує високу стійкість і безпеку.
Довший 2-метровий шнур живлення. Можливість встановити на поверхні або підвісити.
Легке видалення комах через лоток, що відкривається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 130 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від ос, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах, Від повзаючих комах |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 1340 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга на сітці | Одна тисяча вісімсот |
- Ціна: 2 700 ₴







