Інсектицидна лампа IKN11 виготовлена з високоякісного металу та негорючого пластику ABS. Ефективно бореться з усіма літальними комахами: комарами, мухами, мошками та метеликами. Лампа приваблює комах, що літають, спеціальним спектром уФ-лампи. Комахи гинуть після дотику до сітки під високою напругою.
Лампа призначена для внутрішнього використання в приміщенні або під навісом у дворі.
Завдяки використанню сучасних технологій із лампами UVA 365 нм, боротьба з комахами можлива без використання хімічних речовин.
Конструкція виготовлена з металу та високої якості вогнестійкого ABS пластику — забезпечує високу стійкість і безпеку.
Можливість встановити на поверхні або підвісити, зручна ручка для перенесення.
Гарна, легка та непомітна завдяки напівпрозорій сітці. Прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр.
Легке видалення комах через лоток, що відгвинчується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 860 г |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга на сітці | 1000В |
- Ціна: 1 113,75 ₴







