
Антимоскитная светодиодная лампочка Noveen IKN804 LED
- В наличии
- Код: 983 985
562,50 ₴
2 в 1: Осветительная светодиодная лампа с цоколем Е27 и уничтожитель насекомых.
Инсектицидная лампочка Noveen IKN804 гарантирует вам ночной отдых без комаров и мошек, а также освещает помещение с помощью светодиодов.
Идеально подходит как для внутреннего, так и для наружного использования на террасе или на балконе.
Два источника света: белый для освещения, ультрафиолетовый - для привлечения насекомых.
ІНСТРУКЦІЯ ПО ВИКОРИСТАННЮ
1. Прикрутіть лампочку до будь-якої стандартної розетки з різьбою E27 і напругою 220-230 В.
2. Увімкніть настінний перемикач світла, увімкнеться лампа та інсектицидна функція.
3. Щоб увімкнути лише функцію інсектициду, увімкніть настінний перемикач, потім вимкніть його та знову ввімкніть. (Інсектицидна функція працює, коли ви бачите синій світлодіод.)
Лампочка сумісна з найчастіше використовуваними роз'ємами лампочки, які працюють за допомогою настінного перемикача для переходу з режиму освітлення в режим лампи інсектицидів. Не потрібно змінювати схему розташування електричної мережі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | N'oveen |
| Страна производитель | Польша |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Площадь действия | 40 кв.м |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | ABS пластик |
| Напряжение на сетке | 800 Вт |
| Применение | Внутри помещения, террасы, беседки |
| Рабочие температуры | -40 ° C ~ + 55 ° C |
| Ширина | 78 |
| цоколь | Е27 |
- Цена: 562,50 ₴



