Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пастка комах IKN883 призначена для відлову комарів, мух та інших комах, що літають у приміщенні.
Привертає комах ультрафіолетовим світлом і втягує за допомогою вентилятора в спеціальний контейнер.
Без запаху, без хімії, тільки приваблює комах і вловлює, не вбиває й не поширює по квартирі отрути!
Пастка вловлює комах на площі до 30 кв.м.
Пастка з м'якою підсвіткою, її можна використовувати як нічник.
Прилад обладнаний роз'ємом USB, що дасть змогу заряджати пастку від павербанка або ноутбука. А також має вологозахищеність IPX4, а це означає, що приладом можна користуватися на природі, не побоюючись туману та дощу.
Лампа від комах екологічна, не виділяє запахів, не вимагає використання хімії, витратних матеріалів. Її сміливо можна розміщувати в будинку, не побоюючись алергічних реакцій і вплив на здоров'я людей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.21 г |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 1800 мАг |
| Час роботи | 14 час |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга розряду | 1000 В |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Принцип дії | пастка |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип харчування | 220-240 V, 50 Гц |
- Ціна: 773,10 ₴




