Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Terneo Pro
Основне призначення цього терморегулятора — контроль за температурою в тому приміщенні, де він встановлений. Має функцію тижневого термостата, яку можна запрограмувати на кожен день тижня.
Терморегулятор керує такими системами опалення, як-от інфрачервоні нагрівачі, електричні конвектори та інші нагрівальні пристрої. Також він успішно працює й з охолоджувальними пристроями, наприклад, у системах кондиціонування. У терморегуляторі є функція блокування й захисту від дітей.
Технічні характеристики:
- Грани регулювання температури: 5... +35 °C
- Максимальний струм навантаження: 16 А
- Максимальна потужність навантаження: 3 000 ВА
- Напруга живлення: 220 В ± 10%
- Маса в повній комплектації: 0,18 кг ± 10%
- Основні монтажні розміри: 75x75x38 мм
- Датчик температури: 10 кОм за 25 °C
- Кількість комбінацій під навантаження, не менш ніж: 50 000 циклів
- Кількість комбінацій без навантаження, не менш ніж: 100 000 циклів
- Температурний гістерезис: 1 °C
- Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
- Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.18 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 38 мм |
- Ціна: 1 610 ₴







