влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Terneo SRZ
Розетковий терморегулятор із сенсорними клавішами керування. Застосовується для підтримання постійної температури повітря всередині приміщення. Керує нагрівальним або охолоджувальним обладнанням у діапазоні від 0 до 30 °C. Для досягнення максимальної економії електроенергії прилад додатково обладнаний функцією «працюючи за таймером» і «обчисником часу».
Технічні характеристики:
- Грани регулювання температури: від 0 до +30 °C
- Максимальний струм навантаження: 16 А
- Максимальна потужність навантаження: 3 000 ВА
- Напруга живлення: 220 В ± 10%
- Струм споживання: в активному режимі 6,2 mA, у режимі сну 2,8 mA
- Маса в повній комплектації: 0,124 кг ± 10%
- Датчик температури: (вбудований) NTC термогум 10 кОм за 25 °C
- Кількість комбінацій під навантаження, не менш ніж: 100 000 циклів
- Кількість комбінацій без навантаження, не менш ніж: 20 000 000 циклів
- Температурний гістерезис: 1 °С
- Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
- Виробник: DS Electronics
- Країна-виробник: Україна
- Гарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.124 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Інфрачервоні обігрівачі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 1 115 ₴




