Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Тепла підлога електрична Fenix LDTS 340 Вт 2,1 кв
Мати нагрівальні для встановлення під плитку не вимагають встановлення в стяжку досить клейового розчину для плитки. Мат складається із сітки та кабельних секцій завширшки 50 см. Кабель екранований і може встановлюватися у вологих приміщеннях. Мати комплектуються самоклейною стрічкою. Товщина 3 мм, що дає змогу встановити в розчин плитки. Виготовлені у Чехії. Для встановлення вам знадобиться тільки терморегулятор.
- Розміри — 0,5 х 4.2 м
- Потужність — 130 Вт (за 230 V)
- Уд.потужність — 160 Вт/кв.м
- Площа обігрівання, м2 — 2.2
- Крок укладання на сітці — 7,6 см
- Товщина кабелю 4 мм (можливість укладання під плитку на клейову основу)
- Тип нагрівального кабелю двожильний
- Ціна вказана за бухту
| Тип LDTS | Потужність, Вт | Довжина, м | Уд.потужність, Вт/кв.м | Площа, кв.м. | Внутрішня ізоляція | Ціна без урахування знижки, грн | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| за 220 В | Стандартна | ||||||
| 12070-165 | 70 | 0,9 | 160 | 0,5 | PTFE | 1040 | |
| 12130-165 | 130 | 1,6 | 160 | 0,80 | PTFE | 1160 | |
| 12210-165 | 210 | 2,6 | 160 | 1,30 | PTFE | 1630 | |
| 12260-165 | 260 | 3,2 | 160 | 1,60 | PTFE | 1980 | |
| 12340-165 | 340 | 4,2 | 160 | 2,10 | PTFE | 2440 | |
| 12410-165 | 410 | 5,2 | 160 | 2,60 | PTFE | 2710 | |
| 12500-165 | 500 | 6,1 | 160 | 3,05 | PTFE | 3200 | |
| 12560-165 | 560 | 6,7 | 160 | 3,35 | PTFE | 3460 | |
| 12670-165 | 670 | 8,3 | 160 | 4,15 | PTFE | 4250 | |
| 12810-165 | 810 | 10,2 | 160 | 5,10 | PTFE | 4840 | |
| 121000-165 | 1000 | 12,3 | 160 | 6,15 | PTFE | 6050 | |
| 121210-165 | 1210 | 15,1 | 160 | 7,55 | PTFE | 7220 | |
| 121400-165 | 1400 | 17,6 | 160 | 8,80 | PTFE | 7250 | |
| 121800-165 | 1800 | 22,0 | 160 | 11,00 | PTFE | 8800 | |
| 122150-165 | 2150 | 26,6 | 160 | 13,30 | PTFE | 11700 | |
| 122600-165 | 2600 | 32,5 | 160 | 16,30 | PTFE | 15350 | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна потужність | 160 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Екранований кабель | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Довжина кабелю | 29.9 м |
| Діаметр кабелю | 4 мм |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Площа обігріву | 0.8 кв.м |
- Ціна: 2 720 ₴





