
Пастки тарганів з атрактантів Panko, 2 шт в уп.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3481 046
187,20 ₴
Показати оптові ціниПастка для тарганів і прусаків призначена для житлових приміщень. Таблетка-атрактанти, поміщена в пастку, привертає докучливих комах своїм специфічним запахом. Шкідники прилипають до липкої поверхні пастки.
Пастки призначені для використання скрізь, де можливо боротися з комахами тільки без використання будь-яких хімікатів.
У пастці використовується атрактанти новітньої розробки фірми Panko, що спеціалізується на виробництві пасток і коштів від шкідників.
Використання:
1. Розгорніть пастку, видалите аркуш паперу, захищає клейку поверхню.
2. Сформуйте пастку, як показано на рисунку.
3. Покладіть таблетку для приманки в центральну частину клейовий поворхности.
4. Укласти пастку в місцях, де живуть комахи (навколо каналізаційних труб, поглиблень, кутів).
Основні переваги пасток Sens:
1. Продукт без запаху, не містить інсектицидів та інших хімікатів.
2. Висока продуктивність - атрактанти приваблює всіх комах у приміщенні за кілька днів.
3. Активні 3 місяці з дня розкриття.
Характеристики
- Зона дії10 кв. м.
- Комплектація пастки - 2 шт., атрактанти - 2 шт.
- ВиробникPanko, Польща
- Розміри18*10*3 см
- Термін дії Після розтину 3 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panco |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Матеріал корпусу | Картон |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
- Ціна: 187,20 ₴



