влевовправо
-19%Газонна решітка пластикова екопаркування Bradas Multi Grid чорна, KRMG40BC
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KRMG40BC
350,55 ₴
283,95 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонна решітка для саду, MULTI GRID, чорна, KRMG40BC
Застосовується для облаштування доріжок і майданчиків. Використовується як дренаж при облаштуванні ландшафту і в дизайні з декоративними елементами.Розміри: 600 мм х 600 мм х 40 мм
Висота стіни: 40 мм
Товщина стінки: 2,2 мм
Вага: 1,4 кг / шт. 3,88 кг / 1 м2
Колір: чорний
Розмір однієї чарунки: 62 мм х 62 мм
Кількість в одній коробці: 81 штука
Матеріал: 100% перероблений поліпропілен
Опір навантаженням: 400 тонн / м2
Кількість на м2: близько 2,8 штук
Декларація про відповідність стандарту: PN-EN13249: 2016
Особливості:
- Продукт стійкий до кислот, аміаку, спиртів та ін
- Довговічність матеріалу: мінімум 13 років.
- Нешкідливий для навколишнього середовища і нейтральний до ґрунтових вод.
Застосування:
- Під'їзні шляхи.
- Кам'яна крихта.
- Пішохідні і велосипедні доріжки.
- Дренаж біля будинку.
Примітка:
Сітка може використовуватися для трави, тільки якщо вона закладена без фундаменту.
Укладена без фундаменту решітка не підходить для кругового та розворотного руху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Виробник | BRADAS |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 81 шт. |
| Максимальне навантаження | 400.0 |
| Призначення покриття | Для ландшафтного та експлуатаційного дизайну відкритих майданчиків і приміщень |
| Розміри покриття | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600.0 |
| Товщина | 40 мм |
- Ціна: 283,95 ₴







