Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jebao PA-45 повітряний насос, аератор для ставка 25W, 45 л / хв, алюмінієва кришка, Для збагачення водойми киснем, взимку запобігає замерзанню ставка.
Особливості
• Сучасний компактний дизайн.
• Просте встановлення та експлуатація, швидкий старт.
• Усі моделі постачаються з гумовими ніжками, щоб уникнути вібрації.
• Дуже тиха робота двигуна та надійність.
• У комплекті повна інструкція і поради щодо налаштування.
Технічні характеристики:
Потужність — 25 Вт, продуктивність — 2700 л/год, Для ставка об'ємом до 60 м3, Довжина кабелю 5 м, У комплекті розподільна гребінка, розподілювач повітря
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 2700 л/год |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Тип встановлення | На суші |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 3 740 ₴





